in

Nowy produkt Bakomy z certyfikatem ekologiczności

Nowy produkt Bakomy z certyfikatem ekologiczności

Bakoma poszerza swoją ofertę o serię produktów BIO. Na polskich półkach pojawiły się nowe kefiry oraz mleka smakowe dedykowane tym osobom, którym zależy na tym, by się zdrowo odżywiać.

Bakoma wystartowała z nowym produktem dla fanów zdrowej żywności – kefirem bio oraz mlekiem smakowym bio. Białe buteleczki oznaczone charakterystycznym zielonym listkiem można już znaleźć w polskich sklepach. Za nowy kefir Bakomy zapłacimy około 2,75 złotych, natomiast mleko smakowe znajdziemy w cenie około 3,20 złotych.

Nie od dziś wiadomo, że jogurty stanowią bardzo ważny element diety. W tych przetworach mlecznych można znaleźć duże ilości wapnia, witaminy, a także żywe kultury bakterii kefirowych, które wspomagają pracę układu pokarmowego. Nowe produkty Bakomy wyróżnia ich ekologiczny charakter – zarówno kefir BIO, jak i mleka smakowe BIO powstały z wysokiej jakości ekologicznego mleka. Do ich produkcji nie użyto żadnych sztucznych konserwantów, barwników, ani aromatów.

Mleko smakowe Bakoma Bio jest dostępne w trzech różnych wariantach smakowych – czekoladowym, waniliowym oraz truskawkowym. Kefir Bakoma Bio to produkt, który można jeść samodzielnie lub z dodatkiem ulubionych owoców. Oba produkty z linii Bio nadają się na zdrowe i pożywne śniadanie lub przekąskę.

Świadomość pochodzenia produktów spożywczych u konsumentów wciąż rośnie, nie ulega więc wątpliwościom, że przetwory mleczne bio (takie, które powstają bez użycia pestycydów i genetycznie modyfikowanych owoców) podbiją serca i podniebienia osób korzystających z produktów Bakomy. A czy Wy już ich próbowaliście?

Dieta ketogeniczna - czym jest i czy warto po nią sięgać?

Dieta ketogeniczna – czym jest i czy warto po nią sięgać?

Soczewica - bogactwo smaków i witamin

Soczewica – bogactwo smaków i witamin